Nákup dárků podle znamení horoskopu.

17.12.2017

Zde naleznete zajímavá čtení nejen o Adventu a jeho svátcích, ale i o tradicích všeobecně a třeba i zajímavý typ a vánoční dárek.

Dárky podle zvěrokruhu

Ne každý dárek je vhodný pro každého. Aby nedošlo k nechtěnému omylu, stačí Ježíškovi nahlédnout do vánočního horoskopu:

Beran
21. března - 20. dubna
Je spontánní a přímý, žije v přítomnosti a vše kolem něj ho zajímá. Je "bolestně" upřímný, ale nikdy to nemyslí zle. Nedokáže se poučit ze zkušeností druhých, avšak má dost energie k získávání zkušeností vlastních.
Proto mu darujte encyklopedie, literaturu faktu, mikroskop, historické videofilmy.

Býk
21. dubna - 20. května
Je to rozkošník, který si užívá života, miluje majetek, je vytrvalý, umíněný, nedá pokoj, dokud nedosáhne svého. Když má vztek, tak už to stojí za to.
Proto mu věnujte něco trvalého - zlato, stříbro, tvrdou měnu. Nepohrdne ani starožitnostmi.

Blíženci
21. května - 21. června
Nestálý, rychlý, obratný, mistr umění přizpůsobivosti, zvědavý, velmi živý. Nepokojní, nestálí, rádi se nechávají unášet fantazií.
Nejlepším dárkem pro něj bude poukaz na dovolenou, fotoaparát, knihy o životě slavných - ty čtou velmi rádi.

Rak
22. června - 22. července
Citlivý, lehce popudlivý, často se bojí okolního světa. Je křehký, zranitelný a nadevše miluje bezpečí a svou rodinu. Rád se vrací do dětství.
Pro raka je radost vybírat dárek. Má radost ze všeho do domácnosti - z hrníčků, hodin, servisu, ubrusu, povlečení ...

Lev
23. července - 22. srpna
Odvážný, umíněný, panovačný, s úžasným organizačním smyslem. Nenávidí průměrnost, touží vyniknout a veřejně se projevit.
Radost mu udělá dar, jímž mu dáme najevo, jak moc pro nás znamená (například dopisní papíry s jeho monogramem, kvalitní psací potřeby, drahá aktovka, kapesník či košile s jeho monogramem).

Panna
23. srpna - 22. září
Přesná, spořádaná, puntičkářská, někdy malicherná a šetrná. Občas jí chybí sebedůvěra, ale vždy je spolehlivá. Mravnost jí je nade vše.
Uvítá plánovací kalendář, kasičku, pořadač na doklady, náprsní tašku se spoustou přihrádek na kreditní karty a doklady. Vhodná je kniha Domácí lékař či Jakou mám chorobu?

Váhy
23. září - 22. října
Zrozenci Vah milují soulad, nesnášejí spory a intriky, jsou citliví ke svému okolí, milují vše krásné - jedním slovem estéti. Mají smysl pro spravedlnost a vždy se chtějí správně rozhodnout, proto jsou často váhaví.
Radost jim udělá krásná keramika, obraz, šperk nebo svícen.

Štír
23. října - 21. listopadu
Náročný, vytrvalý, má dost energie, je bystrý, kritický, ale těžko se začleňuje do společnosti a rád škodí sám sobě. Miluje změnu, kterou si umí dobře zdůvodnit, klid ho ničí.
Skvělým dárkem je nový byt, nová chata, poukaz do lázní, k moři, na parašutistický výcvik.

Střelec
22. listopadu - 20. prosince
Samostatný, odvážný, občas mravokárce, respektuje zákony a morální pravidla, touží o exotice, vše dělá prudce a s nadšením, má rád pospolitost.
Největší radost mu udělá rodinná sešlost a nejlepším dárkem je víkendový pobyt kdekoliv - rád všechno pozná a dlouho nikde nevydrží.

Kozoroh
21. prosince - 19. ledna
Není přesný, je zdrženlivý, přemýšlivý, nesmělý, není prospěchář, ctí morálku, je vytrvalý, nic nebere na lehkou váhu. Je ctižádostivý, upíná se na daleké cíle.
Skvělým dárkem budou hodinky, hodiny, budík, kalendář, ale také poukaz na masáž, relaxační koupel či relaxační hudba, špatně se uvolňuje.

Vodnář
20. ledna - 18. února
Idealista, který miluje klid. Potřebuje mít životní cíl, nerad je k něčemu nucen, nemiluje konflikty. Je klidný, má rád vše nové a moderní.
Uvítá filosofickou knihu, módní oblečení, módní boty, doplňky, ale radost mu udělá i něco nového do bytu, například toastovač nebo kávovar.

Ryby
19. února - 20. března
Zrozenci Ryb jsou vnímaví, pružní, sžijí se s každou situací, bývají přecitlivělí, chápaví, rádi poskytují druhým služby, jsou ovlivnitelní, touží po teple.
Potěší je vlněný pléd, ručně pletený svetr, měkký župan, krásná hudba, přírodní kosmetika či hodnotná kniha (nejlépe encyklopedie).

Celý článek ZDE.